Skip to main content

Fenerbahçe Basketbol Okulu

Türkiye'nin en iyi basketbol okulu

Anasayfa  Hakkımızda  Koçlar  Üyelikler  Haberler  Etkinlik  Terimler Sözlüğü  Tarihçe  İletişim   


FENERBAHÇE TV KONUĞUMUZ OLDU

Fenerbahçe TV "Yarının Yıldızları" programı ekibi basketbol okulumuzu ziyaret etti. 2007-2008 doğumlu basketbolcularımızın antrenmanı sırasında görüntüler alan TV ekibi, koordinatörümüz, sporcular ve aileleriyle röportajlar gerçekleştirdi. 

ÜYE OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR

 

 

       

 

MİNİ GRUP İÇİN KONTENJANLAR TAMAMLANDI

Uluslararası mini basketbol kuralları çerçevesinde ve pedagojik formasyon almış eğitmenlerce hazırlanan eğitim programı ile çalışan grubumuzda kontenjan dolmuş bulunmaktadır. Çemberlerin sporcuların basket atabilmesine olanak verecek şekilde alçaltıldığı ve No:5 orijinal basketbol topları ile yapılan antrenmanlarda, 18 şanslı minik sporcu birbirinden eğlenceli aktivitelerle basketbol ile tanışıyor. Eğlencenin ve paylaşmanın ön planda tutulduğu çalışmalarda basketbol temel becerileri ve fiziksel gelişim hedefleniyor.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

ÖNEMLİ NOT:  2007-2008 doğumlular ve 2009-2010 doğumlu, basketbola yeni başlayacak sporcular için kontenjanlar dolmuştur.

Yeni sezon kayıtları için ekibimizin sizinle iletişime geçmesi ve ön-kayıt yapabilmek için  basketbol@fenerbahce.com.tr  adresine iletişim bilgilerinizi gönderiniz.

Güncel Kontenjan Sorunuz  02163400375


"Açık ve kat'i olarak söyleyeyim ki, sporda muvaffak
olabilmek için her türlü yardımdan ziyade,
bütün
milletçe sporun mahiyetinin ve değerinin
anlaşılmış
olması gerekmekte, onu kalpte muhabbet ve
vatani bir
vazife olarak telakki eylemek lazımdır.