Skip to main content

Fenerbahçe Basketbol Okulu

Türkiye'nin en iyi basketbol okulu

Anasayfa  Sömestre Kampı  Kamp İhtiyaç Listesi  Hakkımızda  Koçlar  Üyelikler  Haberler  Etkinlik  Terimler Sözlüğü  Tarihçe  SSS  İletişim  Online Kayıt   

MİNİ BASKETBOL OKULU 2017-2018 SEZONU KAYITLARI DEVAM EDİYOR.

 Basketbolla yeni tanışacak olan 2011-2012 doğumlu sporcuların kayıtlarında SON KONTENJANLAR..!

 Ekibimiz, ön-kayıt yaptırılan sporcular için FBBASKETBOL başlıklı sms yoluyla tarafınıza bilgilendirmelerde bulunacaktır.

 

MİNİ BASKETBOL NEDİR?

Uluslararası mini basketbol oyun kurallarının uygulandığı antrenmanlarımızda potalar minik sporcularımız için aşağıya indiriliyor. Antrenmanlar No: 5 küçük boyutta basketbol topları ile yapılmakta ve sahada aynı anda 3-4 antrenör hazır bulunmakta. Mini basketbol çalışmaları konusunda deneyimli, pedagojik formasyon almış eğitmenler yönetiminde, minik sporculara basketbolu sevdirecek oyunlar ve yarışmalar ile eğlence ve eğitim biraraya getiriliyor.

Gruplarımıza max. 18 sporcu kayıt alınmaktadır.

Mini grup hakkında detaylı bilgi almak için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz    02163400375


2007-2008-2009 ve 2010 DOĞUMLULAR İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR..!

Basketbola yeni başlayacak olan veya daha önce basketbol eğitimi almış sporcular için gruplarımıza kayıt alınmaya devam ediyor. Gruplarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

 

 

Ön-kayıt işleminizi basketbol@fenerbahce.com.tr adresine mail göndererek yapabilirsiniz. Sınırlı sayıda kontenjan bulunan gruplarımıza kayıt için;

Aday sporcunun adı-soyadı, doğum tarihi, veli cep telefonu numarası ve varsa basketbol geçmişi hakkında bilgi yazmanız yeterlidir.


                                                                    

            www.facebook.com/fenerbahcebasketbol             www.instagram.com/fenerbahcebasketbolokulu


  

                            
TÜRKİYE'NİN EN İYİ BASKETBOL OKULU OLDUĞUMUZ TESCİLLENDİ..!

Fenerbahçe Spor Okulları Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan toplam 44 Fenerbahçe Basketbol Okulu arasında en yüksek değerlendirme puanını alan Üsküdar Basketbol Okulumuz 1. sırayı alarak "Türkiye'nin En Başarılı Fenerbahçe Basketbol Okulu" olmayı başardı. Spor salonu yeterlilikleri, hijyen prosedürleri, antrenman içeriği, profesyonel ve deneyimli antrenör kadrosu, yenilikçi basketbol yaklaşımları, sporcu takip düzeni, ofis hizmet yeterliliği, altyapıya oyuncu kazandırma grafiği, veli ilişkileri, spor salonu fiziki detayları gibi pek çok kriteri başarıyla tamamlayan basketbol okulumuza Fenerbahçe Spor Okulları Koordinatörlüğü tarafından 1.lik plaketi verildi. Fenerbahçe Spor Okulları-Üsküdar Basketbol Okulu ailesi olarak daha da iyi olmak için çalışmaya devam ediyoruz...

 


FENERBAHÇE TV KONUĞUMUZ OLDU

Fenerbahçe TV "Yarının Yıldızları" programı ekibi basketbol okulumuzu ziyaret etti. 2007-2008 doğumlu basketbolcularımızın antrenmanı sırasında görüntüler alan TV ekibi, koordinatörümüz, sporcular ve aileleriyle röportajlar gerçekleştirdi."Açık ve kat'i olarak söyleyeyim ki, sporda muvaffak olabilmek için her türlü yardımdan ziyade, bütün milletçe sporun mahiyetinin ve değerinin anlaşılmış olması gerekmekte, onu kalpte muhabbet ve vatani bir vazife olarak telakki eylemek lazımdır.