Skip to main content

Fenerbahçe Basketbol Okulu

Türkiye'nin en iyi basketbol okulu

Anasayfa  Hakkımızda  Koçlar  Kış Kampı  Üyelikler  Haberler  Etkinlik  Terimler Sözlüğü  Tarihçe  İletişim   

SÖMESTRE BASKETBOL KAMPI KAYITLARI BAŞLADI..!

Fenerbahçe Spor Okulları Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenmekte olan ve Türkiye genelinde hizmet veren tüm Fenerbahçe Basketbol Okulları'nın katılımı ile Antalya'da gerçekleştirilecek olan Kış Kampı için kayıtlar başladı. 2001-2008 doğumlu sporcuların katılımına uygun olan kampa kayıt için ofisimize başvurunuz.

 

Genel Bilgi: Kış Kampı, 1-5 Şubat 2016 tarihleri arasında 4 gece 5 gün süreyle Antalya'da yapılacaktır. Kamp tesisi olarak Kervansaray Lara-Convention Center kullanılacaktır. Standart odalarda 3-4 kişilik odalarda konaklayacak sporcular için yemekler açık büfedir. Sömestre Kış Basketbol Kampına ulaşım gidiş-dönüş Pegasus Havayolları ile sağlanacaktır. Havaalanı-otel transferleri ve gidiş-dönüş uçak biletleri kamp fiyatına dahil değildir. Velilerimiz dilerse gidiş-dönüş ulaşımını kendileri sağlayabilirler. En avantajlı fiyat ve ödeme koşulları için ofisimizle iletişime geçiniz. 02163400375

Kamp detaylarını incelemek için BURAYA tıklayınız.

ÜYE OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR

 

         

 

MİNİ GRUP İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

 SINIRLI SAYIDA KONTENJAN

Uluslararası mini basketbol kuralları çerçevesinde ve pedagojik formasyon almış eğitmenlerce hazırlanan eğitim programı ile çalışacak grubumuzda sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Çemberlerin sporcuların basket atabilmesine olanak verecek şekilde alçaltıldığı ve No:5 orijinal basketbol topları ile yapılan antrenmanlarda, 18 şanslı minik sporcu birbirinden eğlenceli aktivitelerle basketbol ile tanışıyor. Eğlencenin ve paylaşmanın ön planda tutulduğu çalışmalarda basketbol temel becerileri ve fiziksel gelişim hedefleniyor.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

ÖNEMLİ NOT: 2007-2008 doğumlu ve 2009-2010 (ilk 6 ay doğumlu) basketbola yeni başlayacak sporcular için kış dönemine ön-kayıt işleminizi basketbol@fenerbahce.com.tr adresine e-posta yoluyla yapabilirsiniz. Göndereceğiniz e-postada veli adı-soyadı, iletişim bilgileri, sporcu adayının adı-soyadı ve doğum tarihi bilgilerini yazmanız önemlidir.

Güncel Kontenjan Sorunuz  02163400375FENERBAHÇE TV KONUĞUMUZ OLDU

Fenerbahçe TV "Yarının Yıldızları" programı ekibi basketbol okulumuzu ziyaret etti. 2007-2008 doğumlu basketbolcularımızın antrenmanı sırasında görüntüler alan TV ekibi, koordinatörümüz, sporcular ve aileleriyle röportajlar gerçekleştirdi."Açık ve kat'i olarak söyleyeyim ki, sporda muvaffak
olabilmek için her türlü yardımdan ziyade,
bütün
milletçe sporun mahiyetinin ve değerinin
anlaşılmış
olması gerekmekte, onu kalpte muhabbet ve
vatani bir
vazife olarak telakki eylemek lazımdır.