Skip to main content

Fenerbahçe Basketbol Okulu

Türkiye'nin en iyi basketbol okulu

Anasayfa  Hakkımızda  Yaz Kampı  Yaz Basketbol Okulu  Koçlar  Üyelikler  Haberler  Etkinlik  Terimler Sözlüğü  Tarihçe  İletişim  SIK SORULAN SORULAR   

MİNİ BASKETBOL OKULU 2017-2018 SEZONU ÖN-KAYITLARI BAŞLADI.

2016-2017 sezonu basketbol okulu antrenmanları 10 Haziran Cumartesi günü düzenlenen madalya töreni ile sona erdi.

2010-2011 ve 2012 doğumlu olup, basketbola yeni başlayacak olan sporcular için 30 Eylül 2017 Cumartesi günü itibariyle yeni gruplar açılacaktır.

2010-2011 ve 2012 doğumlu sporcular için ön-kayıt işleminizi basketbol@fenerbahce.com.tr adresine mail göndererek yapabilirsiniz. Sınırlı sayıda kontenjan bulunan gruplarımıza kayıt için;

Aday sporcunun adı-soyadı, doğum tarihi ve veli cep telefonu numarası yazmanız yeterlidir. Ekibimiz, ön-kayıt yaptırılan sporcular için FBBASKETBOL başlıklı sms yoluyla tarafınıza bilgilendirmelerde bulunacaktır.

 

MİNİ BASKETBOL NEDİR?

Uluslararası mini basketbol oyun kurallarının uygulandığı antrenmanlarımızda potalar minik sporcularımız için aşağıya indiriliyor. Antrenmanlar No: 5 küçük boyutta basketbol topları ile yapılmakta ve sahada aynı anda 4 antrenör hazır bulunmakta. Mini basketbol çalışmaları konusunda deneyimli olan ekibimiz, minik sporculara basketbolu sevdirecek oyunlar ve yarışmalar ile eğlence ve eğitimi biraraya getiriyor.

Gruplarımıza max. 18 sporcu kayıt alınmakta ve yeni başlayan gruplarımızda sahada aynı anda 4 antrenör görev almaktadır.

 

Mini grup kayıtları için ofisimizle iletişime geçiniz    02163400375TÜRKİYE'NİN EN İYİ BASKETBOL OKULU OLDUĞUMUZ TESCİLLENDİ..!

Fenerbahçe Spor Okulları Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan 2015-2016 sezonu değerlendirme sonucunda, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan toplam 44 Fenerbahçe Basketbol Okulu arasında en yüksek değerlendirme puanını alan Üsküdar Basketbol Okulumuz 1. sırayı alarak "Türkiye'nin En Başarılı Fenerbahçe Basketbol Okulu" olmayı başardı. Spor salonu yeterlilikleri, hijyen prosedürleri, antrenman içeriği, profesyonel ve deneyimli antrenör kadrosu, yenilikçi basketbol yaklaşımları, sporcu takip düzeni, ofis hizmet yeterliliği, altyapıya oyuncu kazandırma grafiği, veli ilişkileri, spor salonu fiziki detayları gibi pek çok kriteri başarıyla tamamlayan basketbol okulumuza Fenerbahçe Spor Okulları Koordinatörlüğü tarafından 1.lik plaketi verildi. Fenerbahçe Spor Okulları-Üsküdar Basketbol Okulu ailesi olarak daha da iyi olmak için çalışmaya devam ediyoruz...


 

FENERBAHÇE TV KONUĞUMUZ OLDU

Fenerbahçe TV "Yarının Yıldızları" programı ekibi basketbol okulumuzu ziyaret etti. 2007-2008 doğumlu basketbolcularımızın antrenmanı sırasında görüntüler alan TV ekibi, koordinatörümüz, sporcular ve aileleriyle röportajlar gerçekleştirdi.                                                                              

            www.facebook.com/fenerbahcebasketbol             www.instagram.com/fenerbahcebasketbolokulu

 

BASKETBOL OKULU KAPANIŞ TÖRENİ YAPILDI !

Basketbol okulu kış dönemi çalışmaları, 10 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen madalya ve sertifika töreni ile sona erdi. Kapanış töreninde çekilen fotoğraflara aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 


 YAZ BASKETBOL OKULU 3 TEMMUZ'DA BAŞLIYOR..!

Yaz dönemi basketbol antrenmanları, 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü itibariyle başlayacaktır. 12 hafta sürecek olan yaz dönemi çalışmaları, Pazartesi-Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacaktır.

Detaylı bilgi için  BURAYA  tıklayınız.

 


BODRUM BASKETBOL KAMPI KAYITLARI SONA ERDİ..!

17-22 Haziran tarihleri arasında Bodrum'da düzenlenecek olan Yaz Basketbol Kapı için kontenjanlar tamamlandı ve kayıtlar sona erdi. Velilerimizin organizasyonumuza güveni ve sporcularımızın yoğun ilgisi için teşekkür ederiz.


 

 

 

"Açık ve kat'i olarak söyleyeyim ki, sporda muvaffak
olabilmek için her türlü yardımdan ziyade,
bütün
milletçe sporun mahiyetinin ve değerinin
anlaşılmış
olması gerekmekte, onu kalpte muhabbet ve
vatani bir
vazife olarak telakki eylemek lazımdır.