Skip to main content

Fenerbahçe Basketbol Okulu

Türkiye'nin en iyi basketbol okulu

Anasayfa  Hakkımızda  Koçlar  Üyelikler  Haberler  Etkinlik  Terimler Sözlüğü  Tarihçe  İletişim   


MİNİ GRUP İÇİN KIŞ DÖNEMİ ÖN-KAYITLARI DEVAM EDİYOR

SINIRLI SAYIDA KONTENJAN

 

Uluslararası mini basketbol kuralları çerçevesinde ve pedagojik formasyon almış eğitmenlerce hazırlanan eğitim programı ile 3 Ekim 2015 Cumartesi günü itibariyle çalışmalarına başlayacak olan grubumuzda sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Çemberlerin sporcuların basket atabilmesine olanak verecek şekilde alçaltıldığı ve No:5 orijinal basketbol topları ile yapılan antrenmanlarda, 18 şanslı minik sporcu birbirinden eğlenceli aktivitelerle basketbol ile tanışıyor. Eğlencenin ve paylaşmanın ön planda tutulduğu çalışmalarda basketbol temel becerileri ve fiziksel gelişim hedefleniyor.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

ÖNEMLİ NOT: 2007-2008 doğumlu ve 2009-2010 (ilk 6 ay doğumlu) basketbola yeni başlayacak sporcular için 3 Ekim 2015 Cumartesi günü başlayacak olan kış dönemine ön-kayıt işleminizi basketbol@fenerbahce.com.tr adresine e-posta yoluyla yapabilirsiniz. Göndereceğiniz e-postada veli adı-soyadı, iletişim bilgileri, sporcu adayının adı-soyadı ve doğum tarihi bilgilerini yazmanız önemlidir.

 

Güncel Kontenjan Sorunuz   02163400375
ÜYE OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR

         

 


FENERBAHÇE TV KONUĞUMUZ OLDU

Fenerbahçe TV "Yarının Yıldızları" programı ekibi basketbol okulumuzu ziyaret etti. 2007-2008 doğumlu basketbolcularımızın antrenmanı sırasında görüntüler alan TV ekibi, koordinatörümüz, sporcular ve aileleriyle röportajlar gerçekleştirdi."Açık ve kat'i olarak söyleyeyim ki, sporda muvaffak
olabilmek için her türlü yardımdan ziyade,
bütün
milletçe sporun mahiyetinin ve değerinin
anlaşılmış
olması gerekmekte, onu kalpte muhabbet ve
vatani bir
vazife olarak telakki eylemek lazımdır.