Skip to main content

Fenerbahçe Basketbol Okulu

Türkiye'nin en iyi basketbol okulu

Anasayfa  Hakkımızda  Koçlar  Üyelikler  Haberler  Etkinlik  Terimler Sözlüğü  Tarihçe  İletişim   

YAZ BASKETBOL OKULU KAYITLARI BAŞLADI..!

 

18 Temmuz - 8 Eylül 2016 tarihleri arasında Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacak olan yaz dönemi basketbol antrenmanları için kayıtlar başladı. 8 hafta sürecek yaz dönemi çalışma programını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Sadece 3 grup olarak planlanan yaz çalışmaları için sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Yaz dönemini verimli geçirmek için kayıt işlemlerinizi ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Ofisimizle İletişime Geçiniz    02163400375FENERBAHÇE TV KONUĞUMUZ OLDU

Fenerbahçe TV "Yarının Yıldızları" programı ekibi basketbol okulumuzu ziyaret etti. 2007-2008 doğumlu basketbolcularımızın antrenmanı sırasında görüntüler alan TV ekibi, koordinatörümüz, sporcular ve aileleriyle röportajlar gerçekleştirdi.

 


ÜYE OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR

 

   

YAZ BASKETBOL OKULU İÇİN SERVİS KAYIT İŞLEMİ YAPABİLİRSİNİZ 


KIŞ DÖNEMİ MADALYA TÖRENİ İLE SONA ERDİ..!

2015-2016 sezonu kış dönemi basketbol antrenmanları 12 Haziran 2016 Pazar günü, spor salonumuzda yapılan tören ile sona erdi. Sporcularımız, başarılı geçen sezonun hatırası olarak madalya ve sertifikalarını antrenörlerinden teslim aldılar. Yaz dönemi antrenmanlarında görüşmek üzere. Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız."Açık ve kat'i olarak söyleyeyim ki, sporda muvaffak
olabilmek için her türlü yardımdan ziyade,
bütün
milletçe sporun mahiyetinin ve değerinin
anlaşılmış
olması gerekmekte, onu kalpte muhabbet ve
vatani bir
vazife olarak telakki eylemek lazımdır.